VOUCHERY SE ZVÝHODNĚNÝMI CENAMI A MOŽNOSTÍ ČERPAT DALŠÍ BONUSY

VĚNUJTE OSOBNÍ TRÉNINKY SVÝM BLÍZKÝM A PŘÁTELŮM

Hodnota voucherů odpovídá mým aktuálním permicím 9+1 a 17+3 a cenové zvýhodnění je tedy stejné.

I. 9+1 TRÉNINK ZDARMA

Vhodné pro cvičence nováčky, kteří si mohou nejprve všechno zažít a „osahat.“ Během prvních deseti tréninků mají možnost vyzkoušet si v klidu, jak to u mě chodí.

Filip Krejčí osobní trenér fitness a trenér skupinový lekcí - fitness centrum IRČÍKOVO TĚLOCVIČNA Mahenova 168/7, Praha 5, Košíře

II. 17+3 TRÉNINKY ZDARMA

Vhodné pro cvičence, kteří přicházejí do mého gymu opakovaně a mají chuť pokračovat v delším časovém horizontu.

Filip Krejčí osobní trenér fitness a trenér skupinový lekcí - fitness centrum IRČÍKOVO TĚLOCVIČNA Mahenova 168/7, Praha 5, Košíře

„Pokud se rozhodneš trénovat se mnou, je pro mě zásadní, abys chodil na tréninky, protože ti to něco dává a baví tě to. Rozhodně ne jen proto, že sis zaplatil. Gym je prostor, kde si nemusíme na nic hrát. Jsem normální chlap a beru tě jako partnera na společné cestě za tvým progresem, ne jako klienta. Někdy to jde líp, někdy hůř, ale důležité je, že příště to bude lepší. Udělám všechno, co je v mých silách, pro tvůj maximální progres. Poskytnu ti prostor, čas a širokou škálu možností na sobě dále pracovat formou různých zvýhodnění a bonusů.”

ZÍSKEJ ZVÝHODNĚNÉ VOUCHERY A MOŽNOST ČERPAT DALŠÍ BONUSY ZDARMA JAKO U PERMIC

9+1 TRÉNINK ZDARMA – UŠETŘÍTE 700,- Kč A 17+3 TRÉNINKY ZDARMA – UŠETŘÍTE 2 100,- Kč!

osobní tréninkyMNOŽSTVÍCELKEMØ 1 TRÉNINKQR PLATBA*
9+1 OSOBNÍ TRÉNINK (VÝHODNĚJŠÍ CENA)106 300,-630,-QR KÓD*
17+3 OSOBNÍ TRÉNINK (VÝHODNĚJŠÍ CENA)2011 900,-595,-QR KÓD*
VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ K BALÍČKU 9+1 A 17+31ZDARMA
*MOŽNOST QR PLATBY PROSÍM VYUŽÍVEJTE AŽ PO OSOBNÍ DOHODĚ S TRENÉREM.

Zavolej nebo napiš a domluv si nyní první nezávazné setkání a trénink zdarma. Nejsi do ničeho tlačen a nikdy nebudeš, vždy budeš mít dostatek prostoru svobodně se rozhodnout, co dál.

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪