IRČÍKOVO TĚLOCVIČNA

MAHENOVA 168/7, PRAHA 5 – 1. PATRO (MHD – U ZVONU)

Gym je nově zrekonstruovaný vč. zázemí a nachází se na Praze 5 v Košířích v prostorách bývalého Pavla klubu. Vybudoval jsem jej se svojí ženou Irčou, které nikdo neřekne jinak než Irčík, proto tedy název IRČÍKOVO TĚLOCVIČNA. Bez její obrovské podpory a parťáctví by gym nikdy v životě nevznikl, proto jsem chtěl, aby jeho název vyjádřil do jisté míry poctu člověku, který mi mocně pomohl a pomáhá realizovat naše sny.

Hlavní chloubou fitness centra je konstrukce hrazd a ribstolí a závěsná konstrukce pro TRX a kruhy. V prostoru je dále k dispozici široká škála nejrůznějších pomůcek. Máme BOSU, činky, kettlebelly, sandbagy, plyoboxy, stepy, over bally, velké míče, expandery, válce, ježky, thera bandy, speciální chodníček pro cvičení plosek nohy aj.

50 m 2 tělocvičny je pokryto 10 mm silnou gumovou fitness podlahou. K dispozici je dále k rozložení 45 m2 puzzle tatami, 6× jo (tyč), bokken (meč) a tanto (nůž) pro cvičení japonského bojového umění Aikido. Prostor také nabízí příjemné a čisté zázemí šaten s uzamykatelnými skříňkami, sprchovými kouty a sociálním zařízením. Vše nově zrekonstruováno a připraveno pro vás.

Cvičte v klidu a soukromí našeho rodinného fitness centra. O vše je postaráno s maximální péčí. Chceme, aby se u nás každý cítil dobře. IRČÍKOVO TĚLOCVIČNA je prostor určený pro osobní tréninky (max. 2 lidi + trenéři) a malé skupinové lekce.

O.K. CHCEŠ TO U NÁS ZKUSIT?

OZVI SE KDYKOLIV

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪