CHARAKTER JEDNOTLIVÝCH SKUPINOVEK

TRX – TOTAL BODY RESISTANCE EXERCISE

TRX je komplexní posilovací cvičení pro celkové zpevnění těla, zlepšení koordinace a zvýšení síly. Cvičí se na závěsném posilovacím systému s vlastní tělesnou hmotností a s využitím gravitace. Náročnost cvičení je ovlivněna zejména mírou zavěšení v závěsném systému. TRXko využívám rád i v osobních trénincích, protože je skvělou pomůckou při nácviku základních cviků jako např. dřep, přítah, klik, výpad aj. Hlavní výhodou zavěšení je fakt, že je cvičenec nucen zapojovat v každém cviku tělo jako celek. Kromě procvičované partie tedy neustále pracujete se středem těla, oporami, dechem aj. Nejeden cvičenec v mém gymu udělal díky TRXku v krátkém čase obdivuhodný progres.

KRUHOVÝ TRÉNINK (KRUHÁČ)

Kruháč je komplexní cvičení, které posiluje celé tělo. Kombinuje v sobě cviky se střední a vyšší intenzitou (pomalejší silové, rychlé dynamické). Skládá se z vybraných stanovišť zaměřených na různé svalové partie a řetězce. Kruháče v mém gymu bývají opravdu pestré. Skládají se z široké škály rozmanitých cviků v duchu mého aktuálního přístupu k tréninku, který lze vyjádřit jedním slovem – všestrannost. Budete tedy zvedat a přemísťovat břemena, skákat, přitahovat se, balancovat apod. Zacvičíte si cviky izolované i komplexní. Naučíte se, jak zvládnout více práce s menší námahou, díky dobré opoře, zapojení středu těla a kvalitnímu dýchání.

„Pokud se někdo rozhodl pravidelně trénovat, dávám mu vždy širší škálu možností. Někdo preferuje soukromí a klid osobního tréninku, někoho více baví vzruch a přátelské hecování skupinové lekce. Mám však také cvičence, kteří po čase přešli z osobáků do skupinových lekcí nebo kombinují osobní tréninky se skupinovkami z časových důvodů. Je tedy na každém jedinci, co všechno se rozhodne z mé nabídky využít.”

ZÁKLADNÍ CENY A CENOVÁ ZVÝHODNĚNÍ

DÉLKA SKUPINOVKY JE 1 HODINA. TRÉNINK NEPROPADÁ ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ.

Skupinové lekce (TRX a kruháče)MNOŽSTVÍCENAØ 1 TRÉNINKQR PLATBA*
PRVNÍ SKUPINOVÁ LEKCE1ZDARMA
JEDNORÁZOVÝ VSTUP1300,-300,-QR KÓD*
BALÍČEK 5 VSTUPŮ (VÝHODNĚJŠÍ CENA)51250,-250,-QR KÓD*
BALÍČEK 10 VSTUPŮ (VÝHODNĚJŠÍ CENA)102000,-200,-QR KÓD*
OFFICE WORKOUT – TRÉNINK PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE11210,-1210,-
*MOŽNOST QR PLATBY PROSÍM VYUŽÍVEJTE AŽ PO OSOBNÍ DOHODĚ S TRENÉREM.

KDY A JAK MŮŽEME TRÉNOVAT

SKUPINOVÉ LEKCE JE MOŽNÉ KOMBINOVAT NA ZÁKLADĚ VOLNÉ KAPACITY

Nemusíte chodit pouze na TRX nebo na Kruháč, vše je na vzájemné dohodě a mých aktuálních možnostech. Skupinové lekce sestávají z 10 minutové rozcvičky, kdy rozhýbete a zahřejte svaly a klouby a hlavního bloku cca. 30-40 minut. Zbytek hodiny je určen pro uvolnění a protažení (strečink) celého těla.

dendopoodpo
PONDĚLÍ6.30-7:30 (TRX)19:00-20:00 (KRUHÁČ) – OBSAZENO
STŘEDA6.30-7:30 (TRX) – OBSAZENO
ČTVRTEK6:30-7:30 (KRUHÁČ)
V PŘÍPADĚ VOLNÉ KAPACITY K PERMICI 9+1 A 17+3 MOŽNOST NAVŠTÍVIT 3 LEKCE ZDARMA. INFO U TRENÉRA.

O.K. CHCEŠ TO ZKUSIT U MĚ?

DOMLUV SI V KLIDU NEZÁVAZNOU PRVNÍ KONZULTACI S ÚVODNÍ LEKCÍ ZDARMA

Zavolej nebo napiš a domluv si nyní první nezávazné setkání a trénink zdarma. Nejsi do ničeho tlačen a nikdy nebudeš, vždy budeš mít dostatek prostoru svobodně se rozhodnout, co dál.

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪