JAK SI STANOVIT REÁLNÉ CÍLE?

  1. Začni rozumně uvažovat – nevěř, že je to krize středního věku apod. V určité fázi života (a nemusí to být nutně kolem 35 let) se člověk začne zamýšlet nad tím, co chce vlastně v životě ještě stihnout a zda mu to, jak se to aktuálně vyvíjí vyhovuje nebo spěje k požadovanému cíli. Já jsem v tu dobu cvičil cca. 15 let Aikido (japonské bojové umění) a začal řešit více svou kondici, protože sedavé zaměstnání a práce u počítače zkrátka nebylo to, co bych chtěl dělat dalších 30 let.
  2. Nech se zpočátku vést – najdi někoho zkušenějšího, kdo už nějaký čas dělá to, co bys chtěl dělat i ty. Může to být profesionální učitel, trenér, ale i praktik, člověk, který se dané činnosti věnuje spoustu let. Pokud bude dotyčný ochotný a rozumný, dá vám především tipy a návrhy, co a jak byste mohli ve svém životě změnit. Já osobně už několik let nikomu neradím. Z vlastní zkušenosti vím, že čím víc jsem zticha a poslouchám, tím víc se dozvím a rozumím.
  3. Stanov si postupné kroky – buď sám nebo ve spolupráci se svým mentorem (trenér, učitel apod.) můžete jednotlivé body tvého plánu rozdělit na jednotlivé kroky. Chcete například umět klik ve stojce? Naučte se nejprve přenést váhu z rukou na kolena, klik s oporou o kolena, klasický klik, klik s tlesknutím, klik s odrazem, klik ve střeše, nástup do stojky, stojku u zdi a konečně i klik ve stojce.

POKUD JSI DOČETL AŽ SEM, JE ZŘEJMĚ NA ČASE DOMLUVIT SI PRVNÍ TRÉNINK ZDARMA…

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪