SÍLA A OPORY S FILIPEM

Jedním ze základních stavebních kamenů mých osobních tréninků je samozřejmě zvyšování síly. V mém pojetí však nejde ani tak o „budování obrovských svalů,“ jako spíše o efektivní nastavení celého těla, zapojení středu těla, využití vnitřního stabilizačního systému a adekvátních opor, tak aby pracovaly odpovídající svaly a svalové řetězce. Zaměření na správné nastavení těla a dobré opory ti pomohou zejména v začátcích (časem se vše přirozeně zautomatizuješ). Je třeba mít stále na paměti, že tělo funguje jako komplex a i když např. „cvičíš nohy“ účastní se pohybu i zbytek těla. Z tohoto důvodu upřednostňuji ve svých trénincích komplexnější cviky. To však neznamená, že bych byl zásadně proti izolovanějším cvikům nebo je necvičil. Nicméně stroje pro tento způsob tréninku u mě v gymu nenajdete.

Pokud jsi zvědavý, jaké typy cviků do osobního tréninku zařazuji nebo aktuálně řešíš sílu nohou, podívej se na následující ukázku:

O.K. CHCEŠ TO ZKUSIT U MĚ?

DOMLUV SI V KLIDU NEZÁVAZNOU PRVNÍ KONZULTACI S ÚVODNÍ LEKCÍ ZDARMA

Zavolej nebo napiš a domluv si nyní první nezávazné setkání a trénink zdarma. Nejsi do ničeho tlačen a nikdy nebudeš, vždy budeš mít dostatek prostoru svobodně se rozhodnout, co dál.

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪