JAK VYPADÁ ÚVODNÍ SETKÁNÍ?

  1. Nejprve se trochu seznámíme – v klidu proberme tvé cíle a co tě případně trápí (indispozice, zranění apod.). Rozhovor trvá cca. 10-15 minut.
  2. Zacvičíme spolu úvodní warm-up – rozcvička je zaměřená na rozhýbání celého těla. Během ní pohneme každou částí tvého těla. Řadu cviků budeš znát, některé pro tebe budou určitě nové. Povíme si, jakým způsobem funguje tělo. Jak funguje střed, opory, dech apod.
  3. Zacvičíme spolu několik cviků vzorového workoutu – jde o cviky nejen silové, ale i balanční, dynamické s vlastní vahou i různými pomůckami. Ukážeme si jednodušší i pokročilé varianty. Součástí je i ukázka náročnějších cviků, tak abys měl jasný obrázek, kam tě až mohu zavést na tvé cestě za progresem.
  4. Zacvičíme spolu dechová, protahovací a uvolňovací cvičení – jde o závěr tréninku, který je nedílnou součástí každého setkání. Z mého pohledu je to část, která je cvičenci často opomíjená. Nejednou pozoruji ve fitcentrech, že cvičenci udělají pár úklonů, rotací a jdou zvedat 100kg činku, a pak odcházejí z gymu ihned po workoutu bez protažení.
  5. Probereme, zda by tě bavilo výše uvedeným způsobem trénovat – proberme vzájemné časové možnosti, způsob úhrady tréninků a další organizační záležitosti.

POKUD JSI DOČETL AŽ SEM, JE ZŘEJMĚ NA ČASE DOMLUVIT SI PRVNÍ TRÉNINK ZDARMA…

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪