SÍLA A KOORDINACE S FILIPEM

Jedním ze základních stavebních kamenů mých osobních tréninků je samozřejmě zvyšování síly. V mém pojetí však nejde ani tak o „budování obrovských svalů,“ jako spíše o efektivní koordinaci těla a zapojení odpovídajících svalových řetězců. Netahej tedy všechno krkem a rameny a zkus se mnou zapojit odpovídající svaly podle toho jakou mají na těle funkci. Kromě lepších výkonů se tak můžeš zbavit bolesti přetěžovaných partií a mít z pohybu větší radost. Lepší postura, hbitost a v neposlední řadě i vzhled, pak tvému fyzickému projevu dodá plynulost a eleganci. Možná pro tebe bude překvapivé, že určitá míra elegance a přiměřené napětí (nikoliv ztuhnutí) těla přinese tvému tělu větší efektivitu při výkonu.

Pokud jsi zvědavý, jaké typy cviků do osobního tréninku zařazuji nebo aktuálně řešíš přítah na hrazdě, podívej se na následující ukázku:

O.K. CHCEŠ TO ZKUSIT RADŠI U MĚ V GYMU?

DOMLUV SI V KLIDU NEZÁVAZNOU PRVNÍ KONZULTACI S ÚVODNÍ LEKCÍ ZDARMA

Zavolej nebo napiš a domluv si nyní první nezávazné setkání a trénink zdarma. Nejsi do ničeho tlačen a nikdy nebudeš, vždy budeš mít dostatek prostoru svobodně se rozhodnout, co dál.

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪