FLEXIBILITA S FILIPEM

Jedním ze základních stavebních kamenů mých osobních tréninků je i flexibilita svalů a šlach. Uvolnění, relaxace a protažení svalů, by dle mého názoru mělo být nejen součástí osobního tréninku, ale mělo by sloužit také jako kompenzace jednostranně zaměřené nebo fyzicky náročné práce či jiné aktivity. Na pojem fyzicky náročná pak nahlížím dvěma směry. První zahrnuje nějakou pohybovou aktivitu (např. práce v dílně s určitými pohybovými stereotypy). Do druhé pak spadá vše ostatní, tedy situace s minimem pohybu (např. práce u počítače bez polohovacího stolu – klasicky předsazená hlava, hrbatá záda, preferování jedné strany – pohyb myší atp.).

Pokud jsi zvědavý, jaké typy cviků do osobního tréninku zařazuji nebo aktuálně řešíš ztuhlý krk a šíji, podívej se na následující ukázku:

O.K. CHCEŠ TO ZKUSIT RADŠI U MĚ V GYMU?

DOMLUV SI V KLIDU NEZÁVAZNOU PRVNÍ KONZULTACI S ÚVODNÍ LEKCÍ ZDARMA

Zavolej nebo napiš a domluv si nyní první nezávazné setkání a trénink zdarma. Nejsi do ničeho tlačen a nikdy nebudeš, vždy budeš mít dostatek prostoru svobodně se rozhodnout, co dál.

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪