TRÉNINKY PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE BĚHEM DNE

OSOBNÍ A SKUPINOVÉ LEKCE VE FIREMNÍCH POSILOVNÁCH A RELAX ZÓNÁCH

Skupinové lekce jsou zaměřeny na kondici, flexibilitu a mobilitu. Na základě domluvy a vybavení vaší posilovny nebo relax zóny navrhnu a připravím workout vhodný pro vaše zaměstnance. Může to být např. kruhový trénink, trénink TRX, ale i workout zaměřený na protažení a uvolnění (šíje, ramena, záda, bedra, kyčle) a aktivaci (plosky nohou, střed těla, hluboký stabilizační systém) apod.

Drobné pomůcky (expandery, masážní ježky, overbally aj.) jsem schopen dovézt na místo a zapůjčit. Další možností je cvičení s vlastní vahou a zapojení toho, co je k dispozici (židle, zábradlí apod.). Pokud vaši zaměstnanci upřednostňují individuální přístup, je možné domluvit se i na osobním tréninku.

DÉLKA TRÉNINKUCENA TRÉNINKU
1 HODINA1 210,-

Zavolej nebo napiš a domluv si nyní první nezávazné setkání a trénink zdarma. Nemám ve zvyku někoho do něčeho tlačit – probereme jaké jsou vaše možnosti, zkoukneme prostory a v klidu se případně domluvíme na prvním zkušebním workoutu zdarma. Když budou všichni spokojení, můžeme se dále bavit o navázání spolupráce.

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

NAVIDĚNOU VE VAŠEM GYMU 🙂✌️💪