BONUS: K PERMICI 9+1 A 17+3 NYNÍ 3 SKUPINOVKY TRX NEBO KRUHÁČ A 3 SKUPINOVKY AIKIDO ZDARMA

VYUŽIJTE MAXIMÁLNĚ ŠIROKOU ŠKÁLU MOŽNOSTÍ MÉHO GYMU

NAVŠTIVTE ZDARMA SKUPINOVOU LEKCI TRX, KRUHÁČ NEBO AIKIDO

K osobním tréninkům s permicí 9+1 trénink zdarma a 17+3 tréninky zdarma nyní nabízím možnost využít v průběhu týdne volnou kapacitu skupinových lekcí. Zdarma můžete navštívit 3× kondiční lekci (TRX nebo kruhový trénink) a 3× lekci japonského bojového umění Aikido. Svůj progres tak máte šanci prověřit s partou príma lidí, kteří můj gym pravidelně navštěvují.

„Pokud se někdo rozhodl pravidelně trénovat, dávám mu vždy širší škálu možností. Někdo preferuje soukromí a klid osobního tréninku, někoho více baví vzruch a přátelské hecování skupinové lekce. Mám však také cvičence, kteří po čase přešli z osobáků do skupinových lekcí nebo kombinují osobní tréninky se skupinovkami z časových důvodů. Je tedy na každém jedinci, co všechno se rozhodne z mé nabídky využít.”

CHARAKTER JEDNOTLIVÝCH SKUPINOVEK

TRX – TOTAL BODY RESISTANCE EXERCISE

TRX je komplexní posilovací cvičení pro celkové zpevnění těla, zlepšení koordinace a zvýšení síly. Cvičí se na závěsném posilovacím systému s vlastní tělesnou hmotností a s využitím gravitace. Náročnost cvičení je ovlivněna zejména mírou zavěšení v závěsném systému. TRXko využívám rád i v osobních trénincích, protože je skvělou pomůckou při nácviku základních cviků jako např. dřep, přítah, klik, výpad aj. Hlavní výhodou zavěšení je fakt, že je cvičenec nucen zapojovat v každém cviku tělo jako celek. Kromě procvičované partie tedy neustále pracujete se středem těla, oporami, dechem aj. Nejeden cvičenec v mém gymu udělal díky TRXku v krátkém čase obdivuhodný progres.

KRUHOVÝ TRÉNINK (KRUHÁČ)

Kruháč je komplexní cvičení, které posiluje celé tělo. Kombinuje v sobě cviky se střední a vyšší intenzitou (pomalejší silové, rychlé dynamické). Skládá se z vybraných stanovišť zaměřených na různé svalové partie a řetězce. Kruháče v mém gymu bývají opravdu pestré. Skládají se z široké škály rozmanitých cviků v duchu mého aktuálního přístupu k tréninku, který lze vyjádřit jedním slovem – všestrannost. Budete tedy zvedat a přemísťovat břemena, skákat, přitahovat se, balancovat apod. Zacvičíte si cviky izolované i komplexní. Naučíte se, jak zvládnout více práce s menší námahou, díky dobré opoře, zapojení středu těla a kvalitnímu dýchání.

AIKIDO – JAPONSKÉ BOJOVÉ UMĚNÍ

Japonské bojové umění Aikido nadchne každého svou mírumilovnou filozofií. Kromě samotných technik se při studiu Aikido naučíte rozhýbat a připravit tělo na akci, získáte lepší mobilitu, flexibilitu, koordinaci. Součástí cvičení je i práce se zbraněmi. Aikido cvičím už více než 20 let a stalo se moji láskou. Ať jsem sebevíce unavený, když řeknete Aikido jdu se převléknout do keikogi (mezi lidmi je více vžitý termín kimono, který však přesně neodpovídá charakteru cvičebního úboru). Kromě technik samotných zahrnujících různé páky, vychýlení, vstupy a přehozy se naučíte efektivně padat tak, aby se vám nic nestalo.

ZÍSKEJ VÍC RADOSTI Z POHYBU ZDARMA

K PERMICÍM 9+1 TRÉNINK ZDARMA A 17+3 TRÉNINKY ZDARMA NYNÍ 2×3 SKUPINOVKY ZDARMA – UŠETŘÍTE 1 200,- Kč!

Zavolej nebo napiš a domluv si nyní první nezávazné setkání a trénink zdarma. Nejsi do ničeho tlačen a nikdy nebudeš. Dostaneš však vždy spoustu příležitostí k tomu, aby ses zlepšil. To hlavní, co mě u mých svěřenců zajímá je samozřejmě progres. Není však třeba jít do všeho vždy a za každou cenu. Navíc, jak vidno, všechno na světě není za peníze. Moje heslo je: „Hlavně v klidu a na pohodu.”

V mobilu klikni na ZELENÉ TLAČÍTKO vlevo dole. U compu nebo noťasu vytoč: +420 602 275 075 nebo napiš e-mail na: filip@elphee.cz. Když trénuji, nezvedám, ale reaguji rychle na zmeškané hovory i na e-maily.

PSÁT MAIL

TĚŠÍM SE NAVIDĚNOU V GYMU 🙂✌️💪